pjg
30 آذر 1401 - 18:35

پروژه‌های عمرانی گرفتار در تعلل پیمانکاران و پیچ‌وخم‌های اداری/ خارج شدن پروژه‌های عمرانی ازحالت اقتصادی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به طولانی شدن اجرای پروژه‌های عمرانی که طرح‌ها را از حالت اقتصادی خارج می کند، بر لزوم شتاب‌دهی به پروژه‌های عمرانی استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جبارعلی ذاکری عصر امروز در جلسه شورای فنی استان، اتمام پروژه های عمرانی و عملکرد این حوزه  را ضروری شمرد و افزود: پروژه‌های عمرانی نباید گرفتار تعلل پیمانکاران و پیچ‌وخم‌های اداری شوند.

وی با اشاره به روند اجرای طرح های عمرانی و پروژه های شاخص در استان، گفت: دستگاه‌های اجرایی به عنوان کارفرما در نحوه اجرای پروژه ها مسئولیت دارند و باید با نظارت بر روند ساخت‌وساز آنان، بر کیفی‌سازی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی مراقبت جدی داشته باشند.
 
وی بابیان اینکه باید در استان شاهد رشد و توسعه بیشتر و عمران وآبادانی باشیم، خواستار نظارت بیشتر اداره کل راه و شهرسازی بر پروژه های عمرانی دیگر ادارات شد.

در این جلسه گزارشی با عنوان تبیین آیین نامه روش کار شورای فنی استان و عملکرد نظام فنی و اجرائی استان و دبیرخانه شورای فنی استان و کارگروه‌های ذیل در سال جاری توسط مدیرکل دفتر فنی استانداری و همچنین آرای نظارت کارگروه پیمان و ضوابط فنی در مورد نامه های ارجاعی به دبیرخانه شورای فنی استان و گزارش نظارتی از پروژه های منتخب بخش مسکن اداره کل راه و شهرسازی ارائه شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 925267